RENOWACJA

Proces renowacji pojazdów zabytkowych jest długi i żmudny. Nie każdy ma czas i możliwości aby na bieżąco kontrolować postępy naszej pracy. Zdajemy sobie jednak sprawę, że przeistoczenie wraka w kompletny samochód, który wygląda jakby dopiero co zjechał z taśmy produkcyjnej jest nie tylko ciekawym, ale wręcz fascynującym procesem o którym warto dowiedzieć się czegoś więcej. Szczególnie jeśli dotyczy on naszego ukochanego pojazdu.

Aby nic nie umknęło uwadze naszych klientów, każdy z nich, po wykonaniu zlecenia otrzymuje szczegółową fotodokumentacje przeprowadzonych prac.

Blacharstwo

Kompleksowa odbudowa karoserii na oryginalnych częściach, jak również na częściach przez nas dorabianych. Jesteśmy w stanie odbudować każdą karoserię samochodu. Przed wykonaniem każdej naprawy skorodowanego nadwozia jest ono piaskowane lub sodowane. Na specjalne życzenie Klienta może również zostać ocynkowane lub poddane kataforezie.

Lakiernictwo

Wszelkiego rodzaju powłoki lakiernicze według zamówienia Klienta. Wszystkie elementy zawieszenia są piaskowane poddane kataforezie i malowane.

Mechanika

Kompleksowa naprawa i odnowa silników, skrzyni biegów automatycznych i manualnych, przekładni kierowniczych, zawieszeń hamulców, jak również odbudowa instalacji elektrycznych we wszystkich modelach samochodów.

Tapicerstwo

szycie tapicerek skórzanych i welurowych, szycie dywanów, szycie podsufitek. Obszywanie desek samochodowych i boczków drzwi dowolnym materiałem.

Stolarstwo

dorabianie elementów dekoracyjnych wnętrza samochodu wykonanych z drewna.

Galwanizeria

chromowanie znalu,aluminium oraz polerowanie części aluminiowych